Maskot blogu:
moje malá vločka
Otázky a připomínky na můj blog pište ♥Sem♥
zviš si návštěvnost ♥tady♥
udám vám klikačku -tady-

Reklamy pro sbéééčka
až do 1.března:


GURMÁNSKÁ LÁSKA MAZEK KRÁSNÝ A HLAVNĚ 1. VÁNOČNÍ FILM

20. listopadu 2009 v 14:29 | Klarisa |  TV PROGRAM


TAK UŽ KONEČNĚ...TOTO JE 1. VÁNOČNÍ FILMÍK A BUDE UŽ V SOBOTŮŮŮ 21.11 COŠ JE ZÍTRÁÁÁÁÁÁ A TO JE SUPEEEEER....NO AKDYŽ UŽ VYSÍLAJÍ I VÁNOČNÍ FILMY TAK DE VYDĚT ŽE SE NA VÁNOCE NETĚŠÍM JENOM JÁ!!!!!!

Gurmánská láska

Film Komedie Kan. (2005). Mladá novinářka J.J. hledá způsob, jak se zbavit katastrofy v podobě neohlášené návštěvy příliš energické matky. Seznámí ji se sympatickým majitelem restaurace a doufá, že muž matinku zabaví. Jenže plán má nečekané vedlejší účinky. Hrají: C. Popeová, Ch. Baranskiová, M. Parkerová a další. Režie Sh. Larry (85 min)
Jsou věci, které by určitě nikdo o Vánocích nechtěl zažít. Kopačky od přítele, selhání v novém zaměstnání či neohlášenou návštěvu energické matky. Mladou J. J. Jennerovou bohužel potkaly tyto katastrofy všechny. Rozchod s přítelem sice vynahradilo splnění životního snu, když získala práci jako kritička jídel a restaurací v prestižním newyorském časopisu Glow Manhattan. Jenže ještě téhož dne se nečekaně objevila její matka Lee a jak už je jejím zvykem, během chvíle obrátila její život vzhůru nohama. Jsou totiž každá úplně jiná a stejně jako je J. J. konzervativní a poněkud upjatá, je její matka atraktivní, plná elánu a nezkrotné divokosti. Jenže to, co matka považuje za pomoc a dobré rady, dcera považuje za vměšování do života. Když Lee spolehlivě předvede svou schopnost vysát z J. J. veškerou energii i trpělivost, rozhodne se dcera sáhnout k neobvyklým metodám, jak matku zabavit. Nabídne Alexovi Stermadapolousovi, mladému kuchaři a majiteli nově otevřené restaurace, který nutně potřebuje dobrou reklamu, že v jeho podniku povečeří a napíše o něm pochvalnou recenzi, pokud si dá s její drahou matinkou několikrát rande. Matka je Alexem nadšená a zdá se, že plán funguje dokonale. Má však zcela nečekané vedlejší účinky. J. J. si totiž s Alexem dobře rozumí a zamiluje se do něj také.
Detail vysílání:

stanice:
Nova datum: 21.11.2009, začátek: 07:40. skrité titulky

zdroj: www.českenoviny.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama