Maskot blogu:
moje malá vločka
Otázky a připomínky na můj blog pište ♥Sem♥
zviš si návštěvnost ♥tady♥
udám vám klikačku -tady-

Reklamy pro sbéééčka
až do 1.března:


VÁNOČNÍ BARVY

22. října 2009 v 20:14 | Klarisa |  VÁNOCE
VÁNOČNÍ BARVY
Barvy udělají hodně. Vyodné kombinace typických vánočních barev jsou naprosto okouzlující - záleží jen a jen na tvé fantazii!
ZLATÁ - Zlatá výzdoba vždy působí luxusně a bohatě. Je symbolem velkorysosti, štědrosti, lásky a pochopení. Hodí se především ke zdobení vánočního stromečku (špice, baňky, řetězy) nebo k balení dárků. Krásně se doplňuje s červenými nebo fialovými dekoracemi.
FIALOVÁ - Tajemná, magická a sváteční barva, která...

je podle křesťanských tradic mnohem typičtější než červená, což si však většina lidí neuvědomuje. Fialové roucho nosí v adventním období i kněz v kostele. Použít ji můžeš téměř k čemukoliv.
ČERVENÁ - Jednoznačně neoblíbenější barva Vánoc. Symbolizuje lásku, životní sílu, hezké mezilidské vztahy a potěšení z vykonané práce. Červená by určitě neměla chybět ve vánočním věnci nebo na stromku. Nádherná je i květina nazývaná vánoční hvězda, která se bude vyjímat na stole nebo za oknem. Efektní jsou také červené svíčky nebo v červeném balícím papíru balené dárky.
ZELENÁ - Další barva, bez které se pořádné Vánoce neobejdou. Je barvou zázraků a naděje. Kromě zeleného vonícího stromečku můžeš zelenou barvu použít také při přípravě štědrovečerní tabule. Zelený ubrus pře stůl, ubrousky, stužky, jmenovky nebo zelené polštářky na pohovce navodí příjemnou atmosféru. V žádném případě není vhodné použít zelené dekorace ke zdobení stromku.
BÍLÁ - Bílá se v současnosti stává velmi populární. Značí nevinnost, dokonalost, čistoty a zároveň moderního designu. Evokuje nádhernou zimní zasněženou krajinu. K výzdobě můžeš použít bílé květiny nebo papírové dekorace - třeba obyčejné vločky vystřižené z papíru.
BARVY ZEMĚ - Jemné skořicové, oranžové nebo hnědé odstíny udělá z vašeho domova velmi útulné místo. K dekoraci je v tomto případě možné použít ovoce, mandarinky (čerstvé či sušené), hřebíček a kousky skořice. Nejen ozdobí, ale také provoní!


stromek

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama